KUNSTTAIM – RÕÕMU SAMA PALJU KUI ELUSAST LILLEST


Erinevalt minevikust, on praegusel ajal toodetud kunsttaimed realistlikud ning kvaliteetsed ning aitavad sinu kodul igal ajal kaunist rohelust täis olla.

Teame, et rohelises looduses viibimine teeb vaimsele tervisele pai, aga kas teadsid, et kunsttaimedel on inimese psühholoogiale päris taimedega sama positiivne mõju? Juba taimede nägemine paneb meie ajukeemia positiivseid emotsioone tootma, pole vahet, kas tegu on päris asjaga või mitte. Nii saad kunstlilledega täpselt samamoodi värskust ja rõõmu koju tuua, vaevamata pead taime hooldamise pärast.

Kui armastad taimi, aga pole nendega just sina peal, on õige valik MILEEDI kunsttaimed. Need sünteetilised iludused annavad elu ja võlu kodu nurkadesse, kus elustaimede eluiga lühikeseks jääks. Lisaks ei pea sa tundma süümepiinu, kui järjekordne taim kas üle- või alakastmise või muu väärhoolitsuse tõttu jälle prügikasti suundub.


Projektimüük
Täislahendused koostöös sisekujundajate ja sisearhitektidega - koolid, haiglad, ministeeriumid, kontorihooned jms -  ja erilahendused (siin mõeldud kunsttaimede erilahendusi ja pisemaid projekte koju, kontorisse, kohvikute ja restoranide dekoratsioonina, hotellide lobbyd ja receptionid etc)