ÄRA OLE GRINCH!


Või ole Grinch, kes peale pikka jõuluviha mõistab, et see on eriline ja sügava tähendusega aeg, mis meid kõiki pimedal ajal kokku liidab. Jõulud on aeg, mis veedetakse üheskoos ja üksteisele mõeldes. See ei tähenda tohutut kingirallit, sest kõige väärtslikumat kinki, oma hoolt ja armastust, saame jagada tasuta. Nii ei jäänud Grinchi filmiski jõulude tähistamine tiluliluta ja kinkideta katki.

Eks jõulusäras ole uhkem! Nii on juba aastasadu talvist pimedust ravitud erinevate valgusallikatega, mis pidid aitama päikesel peale külma ja kõledat aega meie juurde tagasi naasta.

Eestis, kus jõuludel on tõesti tegu valgusvaese perioodiga ja talvisel pööripäeval päike vaid mõneks hetkeks välja tuleb, on jõulutuledel põhjusega eriline koht meie südametes. Jõuluehteis maja ja kuusepuu on ju suureks abiks ka jõuluvanale, et ta saaniga pimedas tuisates kõik kodud ikka ilusti üles leiaks, kuhu kingipakk puu alla vaja poetada on.

MILEEDI Home e-poest leiad kõik vajaliku, et sinu maja Grinchi oma ei meenutaks ja jõuluvanale uhkelt särades suuna kätte näitaks. Erinevad LED-tuled ja kaunistused loovad koju sooja ning tervitava meeleolu, kus üheskoos lähedastega pühadeaega tähistada.