Minevik, olevik ja tulevik sinu kodus

MileediHome’il on novembris sünnipäev ja sünnipäevade üks funktsioon (kui mitte peamine) on panna meid märkama, et me ise ja meid ümbritsev möödub. Sünnipäev justkui tuletab meile midagi meelde, mis igapäevase sagimise käigus võib ununema kippuda. Tegelikult me näeme ise päris palju vaeva, et kõige olulisemat elus meeles pidada. Ei, jutt ei ole mitte kalendrist või to-do listist, vaid ikka sellest, mis on päriselt oluline. Kui vaatame endi kodus sellise pilguga ringi, siis oleme erinevate esemete abil tõstnud kõige olulisema kõige nähtavamale. Seejuures leiame endi kodudest viiteid nii minevikule, olevikule kui ka tulevikule.
Loe lisaks

Kuidas kodus lõikelilli säilitada?

Lilled on kaunis sümbol tähistamaks olulisi elusündmusi, tähtpäevi ja armastust kallite inimeste vastu. Olles ise lillede kinkija või saaja rollis – mõlemal juhul on soov, et rõõm kingitud õitest kestaks kaua. Lille säilimine sõltub paljudest teguritest ja kogu vastutust kodusele hooldusele kanda ei saa. Lõikelille eluiga sõltub ka sellest, kus ja kuidas on teda kasvatatud, kuidas transporditud ja millist hoolitsust on ta saanud tunda lillepoes.
Kannatliku ja teadliku hellusega saab aga kodus lilled uuesti elujõule turgutada. Järgnevalt mõned nipid, mida teha, et lilleilu kodus püsiks võimalikult kaua ja kuidas seejuures läheneda erinevatele lillesortidele.
Loe lisaks

Taimeesmaspäev - sõnajalg

Sõnajalg - SUUREPÄRANE ÕHUPUHASTAJA
Vermonti ülikooli teadlaste sõnul suudab sõnajalg filtreerida tunnis keskmiselt 1863 erinevat kemikaali — miks mitte tuua koju just sõnajalg.  Et nende kasvatamine õnnestuks, tasuks silmas pidada järgmisi nõuandeid.
Loe lisaks