FOTO ON HINGEGA KINGITUS


Maailmas pildistatakse kahe minuti jooksul rohkem fotosi, kui neid terve 18. sajandi jooksul kokku tehti. Tehnoloogia arengu, kättesaadavusega ja masstootmisega seoses tundub igasuguste füüsiliste piltide väärtus mõnes mõttes langenud olevat, kuid tegelikult on lugu hoopis vastupidine. Hunniku digitaalsete jäädvustuste kõrval tundub üks prinditud meenutus hoopis sümpaatsemana, sest selle sisse on läinud hoolt ja armastust, mida me enamalt jaolt digifotodesse ei pane.

Olgu see foto kallist pereliikmest, diplom, või hoopiski tänukiri. Raamitud pildid on alati isikupärased kingid, mis sooje emotsioone tekitavad. Jälgi nii pildi kui ka raami ostul mõõte ja kontrolli, et need sobiks millega iganes sa plaanid need kokku panna.

Sobiva raami leiad MILEEDIST. Lisaks on saadaval erinevaid pilte ja postreid, millega saad ükskõik, millisele toale lisada värske ilme. Valik võib silme eest kirjuks võtta, kuid õige otsuse saab alati teha oma kodu üldist stiili ning meeleolu silmas pidades. Kindlasti leiad siit endale lahenduse, mida vaadates silmad särama hakkavad.