PULMAFLORISTIKA JA DEKOREERIMINE


Sa ütlesid JAH! Palju õnne! 

Kui sa oled hoopis ise see, kellele jah öeldi, siis kindlasti ei maksa solvuda. Mis puudutab pulma planeerimist, siis üldistades võib märkida, et meeste arusaam selle imelise päeva planeerimisest on pehmelt öeldes pealiskaudne. Reeglina on mõrsja see, kes saab aru, kui suur töö on ühe hästi õnnestunud pulma planeerimine. Enda töös oleme aidanud paljusid noorpaare selle imelise päeva õnnestumisel, suheldes otse pruutpaari või pulmakorraldajaga.


Pruutpaari nõustamise ankeet

Detaile, millele mõelda, on lõputult. Oleme loonud spetsiaalse pruutpaari nõustamise ankeedi, mille abil saab koos meie spetsialistiga kogu pulmapeo detailselt läbi mõelda. Meie fookuses on küll lilled ja dekoratsioonid, kuid näeme tihti, kuidas abiellujad saavad meie ankeediga tööd tehes ka teisi pulmaga seotud aspekte planeerida ja läbi mõelda. Alustades värvidest ja lõpetades lillesortidega. 

Aitame kogu pulmapeo planeerimisele ja õnnestumisele kaasa. Alustame pulmahommikust ja pruudi ettevalmistamise ruumidest kuni järelpeo dekoratsioonideni. Isegi külaliste toodud lillede eest hoolitsemine ja nende transportimine on pulma osad, millega oleme aidanud kümneid armastuse liitu astujaid ning saame aidata ka teid. 

Kui soovid rohkem teada, siis saad meile kirjutada või helistada siit.